Ostatní

Zprávy z vlčího doupěte #1

Ležíme si tak s Conrím a přemýšlíme o naší plánované cestě, která obsahuje 2 etapy Stezky Českem. Máme vše připraveno? Nechybí nám něco důležitého? A opravdu všechno, co máme připraveno, je tak nezbytné?

Na cestu máme vyrazit už příští týden a nervozita pomalu stoupá. Poslední dny se i začíná výrazněji ozývat i revma, což není zrovna příjemné. Stále doufám, že se to po pár dnech nějak uklidní. Cesta by byla o dost příjemnější 🙂

Pravidelné informace

Při přemýšlení Conrí na mě usnul jak malé štěnátko 🙂 Zatím co si pochrapkává, tak mám další myšlenku. Mojí Facebook stránce i Instagramové stránce věnuji pozornost větší než blogu. Musím to tedy napravit a poskytnout čtenářům více informací o dění v našem doupěti 😀 A právě proto budeme každý týden zveřejňovat „Zprávy z vlčího doupěte“. Krásně to zdokumentuje naše začátky a čtenáři budou mít vždy čerstvé info.

Šlapeme pro útulkáče – 25 misek naplněno 🙂

Minulý týden jsme se připojili do akce „Šlapeme pro útulkáče – léto 2023“, kde se budeme snažit plnit misky pro chlupáče z útulků. Aktuálně jsme spíše v „klidovém“ režimu, takže misky plníme jen zlehka. Od pátku se nám podařilo naplnit 25 misek. Ale jen co přepneme, tak počet misek bude stoupat 😉

Jaké jsou plány?

Na cestu vyrážíme už příští víkend. Stále častěji si zahrávám s myšlenkou, zda nevyrazit už v pátek v podvečer. Uvidíme na aktuálním rozpoložení v blížícím se dni D. V tomto týdnu plánujeme i doplnit vybavení a finišovat přípravy.

Tagged